אודות TFA, מחנות כדורגל בחו"ל

חברת TFA האקדמיה לכדורגל פעילה משנת 2008 בתחום הוצאת משלחות נוער למחנות כדורגל בשיתופי פעולה בלעדיים עם מועדוני הכדורגל הגדולים בעולם. החברה בעלת נסיון רב והטיסה עד היום מאות בני נוער מכל רחבי הארץ לחוויה מרגשת של מחנות כדורגל בחו"ל, כולל שחקני כדורגל מהמועדונים הגדולים בישראל – לאנגליה, ספרד, ברזיל, צרפת, איטליה, רוסיה, אוקראינה ובולגריה.

הצוות שלנו פועל 24/7 כדי לשדרג את רמת הכדורגל של הנוער הישראלי, והביטוי המובהק לכך הוא שיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם מועדוני פאר דוגמת ריאל מדריד, מנצ'סטר סיטי, אספניול, ועוד מבחר של קבוצות אירופאיות שרק השם שלהם עושה צמרמורת בגוף לכל אחד שאוהב כדורגל.

בשבילנו הילדים הם העתיד ולכן אנחנו נעשה את הכל כדי להגשים להם את החלום ולתת להם הזדמנות לקחת חלק בתכנית כדורגל עוצמתית שתאפשר להם לשחק ולהתאמן עם הטובים ביותר, למקסם את הביצועים, לשפר את הטכניקות, להתחזק גופנית ומנטאלית, ולשדרג משמעותית את יכולות המשחק שלהם, וכל זה במתקנים האיכותיים באירופה, למול שחקנים מכל רחבי העולם, מאמנים וסקאוטים אשר מקושרים ונמצאים בפסגת הכדורגל העולמי.

כל תכניות הכדורגל שאנו מציעים כוללות את כל חווית הכדורגל ב-360 – מחנות כדורגל בחו"ל הכוללים: מחנה אימונים ברמה הגבוהה ביותר, מתקנים איכותיים, תכנית ליווי אישית, תמיכה וחיזוק מנטאלי, טיסות סדירות, מלונות מעולים, ארוחות כשרות, חיי חברה, וכמובן בטיחות ובטחון.

הנבחרת של TFA כוללת מאמני כדורגל בכירים, מאמנים מנטאליים, מדריכים מנוסים שהינם יוצאי יחידות קרביות אשר דואגים לבטחון הנערים 24/7 מרגע ההמראה, ולאורך כל מחנה הכדורגל עד החזרה הביתה לישראל.

מחנות קיץ בחו"ל

הערכים שלנו:

איכות ומקצועיות – הם נושאי הדגל של החברה וניכרים בכל תחומי הארגון והתכנון תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר שהופכים כל טיול מטוב ליוצא מן הכלל. המדריכים והצוות, המלווים את השחקנים, הם אנשי איכות ומקצוע, הנותנים מענה חם ואוהב בכל שעה מתבקשת. כל השחקנים המשתתפים בתוכניות ייחשפו לסקאוטים ולמאמני נוער הבכירים ביותר באירופה ותהיה להם הזדמנות להראות את היכולות שלהם.

ביטחון ובטיחות – בחוויה שלכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. מקצועיות החברה לא פוסחת על הסדרי ביטחון ובטיחות מצוינים המאפשרים חוויה מהנה ובטוחה בה כל טיול מתנהל על פי הוראות הביטחון החמורות והנוקבות ביותר.

יחס אישי – בחברתנו הילד במרכז. אנחנו מאמינים שלכל ילד מגיעה ההזדמנות להצליח ולהתקדם ולכן אנחנו שמים דגש על יחס אישי וחם מצד המדריכים והצוות, הקשבה ותמיכה מנטאלית לכל אורך מחנה האימונים. כל ילד הוא עולם ואנחנו ניתן בשבילו את הכל.

ניסיון – חברתנו פועלת בענף שנים רבות וצברה נסיון רב בהוצאת משלחות של בני נוער למחנות כדורגל בחו"ל. מחנה כדורגל באנגליה, מחנה כדורגל בברצלונה, מנצ'סטר סיטי, ריאל מדריד, ועוד. הנסיון הרב שצברנו עוזר לנו ליצור את תכניות הכדורגל הטובות ביותר שאפשר להציע היום, תכניות שמשלבות אימוני כדורגל מתקדמים במועדונים ובמתקנים המובילים בעולם, לצד טיול עוצמתי מלא חוויות מופלאות ומרגשות.

מדריכים מקצועיים – אנו מבינים ויודעים שלמדריך אחריות גדולה המוטלת על כתפיו והשפעתו משמעותית על אופי הטיול. מסיבה זו לעולם לא מתפשרת בנושא זה, ובוחרת בצורה קפדנית מדריכים בעלי אופי מכיל ואוהב, ובעלי גישה מקשיבה ועוזרת לילדים. המדריכים הינם אנשים בוגרים ואחראיים, מאורגנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום הדרכת ילדים ונוער, שיהוו עוגן ומשענת חשובה למטיילים. כל המדריכים עוברים את כל בדיקות הבטיחות, אישורי המשטרה, המסמכים הדרושים, וכל זאת על מנת להבטיח את בטחון ילדיכם.

אמינות – אנחנו עובדים על פי קוד אתי מחייב ותמיד פועלים לפעול בשקיפות ובהגינות כלפי כל אדם. אנו שואפים למערכת יחסים מבוססת יושרה וכבוד הדדי. חשוב לנו שתדעו שחברתנו עומדת לרשותכם בכל עת תוך מתן שירות אמין, מקצועי וקשוב, אתם יכולים להיות בראש שקט שהילדים (האלופים!) שלכם עושים חיים, נהנים מכל רגע, ויחזרו ממחנה האימונים שמחים ומרוצים.

הנאה מובטחת – הפאן שלכם מובטח. אנחנו עובדים לילות כימים על מנת לשדרג את חווית הכדורגל של ילדיכם. זה מתחיל בנתב"ג וממשיך לאורך כל הטיול ועד לחזרה בישראל. על מנת שתיהנו במקסימום יצרנו תכניות עשירות, מגוונות, ומלאות אטרקציות חוויתיות שיגרמו לילדים שלכם לעוף הכי רחוק שאפשר. התכניות של מצליחות לנצח גם את הדמיון הפרוע ביותר. אנחנו רוצים לראות את הילדים שלכם זורחים מאושר.

פועלים למען הקהילה – מדי שנה חברתנו נרתמת לפרויקט תרומה מיוחד לקהילת הילדים עם צרכים מיוחדים, אשר ביניהם יש כאלו החולים במחלות סופניות. הקבוצה, ביחד עם מדריכים מוכשרים ומוסמכים, מסייעת לילדים בעלי צרכים מיוחדים, להגשים חלום ולצפות במשחקי הכדורגל הנחשבים ביותר בעולם. החברה עושה פעילות זו מתוך תחושת שליחות גדולה ואמונה כנה. למרות הקושי בניידות משלחת שכזו, חברתנו מאמינה כי ראוי להשקיע ולתת לילדים המיוחדים הללו הזדמנות שווה לזו של ילדים רגילים. מסיבה זו החברה משקיעה את מלוא מאמציה ומיטב משאביה בכדי להעניק לילדים אלו מכל הלב הזדמנות חד פעמית לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

תפריט
שלח הודעה
1
רוצים פרטים?
היי :)
איך אפשר לעזור?