ברצלונה

תוכנית "מחנה אימונים מקצועי בברצלונה" מתאימה לבנים ישראלים בגילאי 11-16. אנו משלבים בין שתי מטרות עיקריות שלשמן אתם באים אלינו:

  1. שדרוג רמת המשחק והיכולת האישית במחנה אימונים מקצועי ע"י מאמנים מקצועיים מקומיים.
  2. חוויה בלתי נשכחת וייחודית לנוער ישראלי בברצלונה.

אנו נתאמן מדיי יום במתחם אימונים מקצועי השוכן ליד חוף הים בברצלונה ע"י אימונים מקצועיים , נקיים אימוני כושר, נתאמן עם ילדים מכל העולם ונקיים משחקים נגד קבוצות מקומיות מברצלונה. כמו כן, נצא לסיור מקיף באצטדיון הקאמפ נאו הכולל ביקור בחדרי ההלבשה, בחדרי מסיבות העיתונאים, במתחמי ה- V.I.P ועוד. כמו כן נעלה לכר הדשא, נעבור סקירה על ההיסטוריה העשירה ותרבות הכדורגל המדהימה של ברצלונה.

בנוסף, נטייל ברחבי ברצלונה ונבקר באתרים ואטרקציות שונות כגון: פארק השעשועים, פלאזה דה אספניה, מזרקת הקסם, הרובע הגותי, שוק לה בוקריה, הלה-רמבלס ועוד…
בסיום כל ערב, לאחר ארוחת הערב, נצא לפעילויות חברה וגיבוש כגון: באולינג, שייט, פעיליות קבוצתיות, טיול לילי בברצלונה ועוד.

מהיציאה ועד החזרה לנתב"ג ובמהלך כל הטיול כולו, הילדים ילוו באופן צמוד על ידי מדריכים מקצועיים, אדיבים וחמים, בעלי ניסיון עשיר בחו"ל ובארץ, דוברי עברית ואנגלית (וחלקם ספרדית), המתמצאים בעיר היטב.

תוכנית האימונים:

ראיית משחק- בעולם הכדורגל המודרני, ראיית משחק טובה היא תנאי מפתח בדרך להיות שחקן טוב. שחקן גדול נמדד על פי יכולתו לראות את המשחק ולקרוא את המהלכים. ראיית המשחק מתבטאת ביכולת לראות את הצעד הבא, לעשות את התנועה הנכונה ללא הכדור, ובעיקר בלהיות במקום הנכון בזמן הנכון. ראיית משחק טובה היא חיונית לכל עמדה במגרש: לחלוצים, קשרים, מגנים ובלמים.

יכולת אישית- במהלך המחנה אנו נשים דגש גם על יכולתו האישית של כל שחקן ושחקן בקבוצה. יכולת אישית היא סך התכונות של שחקן, ומהווה את עמוד השדרה המקצועי שלו.
במחנה נעבוד על תחומים שונים ומגוונים של יכולת אישית וביניהם:

  1. יכולת הבעיטה: בעיטה בשתי הרגליים (ולא רק הרגל החזקה), עוצמת הבעיטה, דיוק, טכניקות לבעיטות חופשיות ועוד.
  2. יכולת המסירה: היכולת למסור פסים מדויקים, הרמות כדורים, דאבל פסים ועוד..
  3. שליטה בכדור: שליטה בעזרת שתי הרגליים, שליטה בכדור באמצעות החזה, שימוש הראש בשליטה על הכדור ועוד…
  4. יכולת דריבל: נלמד איך לרוץ עם הכדור בצורה יעילה, איך מבצעים דריבלים תוך כדי לחץ, החזקת הכדור ועוד…

ביטחון- אחת התכונות המשמעותיות ביותר הנחוצות לשחקן כדורגל היא ביטחון. טכניקה גבוהה על המגרש מאפשרת לשחקן לבטוח בעצמו ובכך מפחיתה את רמת הלחץ בו נמצא השחקן בזמן משחק, ומשפרת את איכות קבלת ההחלטות שלו.
כדי לצבור ביטחון, יילמדו החניכים במחנה שיטות להעצמת יכולותיהם האישיות הקריטיות ביותר.

טקטיקות כדורגל- בכדורגל המודרני בכלל ובעשור האחרון בפרט, עלו חשיבותן של טקטיקת המשחק והפכו לחשובות ביותר. ניתן לראות את השפעת הטקטיקות על כל משחק כדורגל המתרחש בארץ ובחו"ל.
שחקן כדורגל המבין טקטיקה ומיישם אותה על המגרש הוא שחקן משפיע ומוביל בקבוצתו!

כושר גופני- כושר גופני גבוה משמש כקלף מנצח במשחק, היכולת לשחק באותה רמה לאורך זמן, עוזרת לשחקן לקבל החלטות נכונות ומאפשרת לו לבצע מהלכים ברמה גבוהה גם לאחר 45 דקות ואפילו אחרי 90 דקות של משחק אינטנסיבי.
מגבלת הזמן של המחנה, מונעת מהחניך לשפר את כושרו הגופני באופן משמעותי, אולם כן ניתן לרכוש כלים ושיטות שיאפשרו לחניך להמשיך לעבוד ולשפר את יכולתו הגופנית גם לאחר תום המחנה. החניך ילמד כיצד להתאמן באופן נכון, וכיצד להגיע לכושר גופני ברמה גבוהה.

מחנה כדורגל- גיבוש חברתי- אחד הגורמים המשפיעים ביותר על קבוצת כדורגל הוא עבודת הצוות של הקבוצה. קבוצה שבין שחקניה יש כימיה טובה, מנצחת משחקים. מתוך הבנה זו כל קבוצה כדורגל מקצועית משקיעה זמן וכסף בפיתוח היכולות החברתיות של שחקניה.

במחנה נתגבש כקבוצה תוך כדי שיפור היכולות הבין אישות, זאת בכדי להפוך לשחקנים טובים יותר. כל מאמני המחנה עובדים בליווי צמוד של שחקנים מקצועיים מליגת העל, אשר מייעצים וממליצים כיצד להוציא מהחניכים את המיטב ולהפוך אותם לשחקנים ברמה גבוהה.

בית המלון

המלון בו נתאכסן הינו מלון Melon District , מלון חדש ומודרני המכיל כ-500 חדרים ושוכן בשכונה מצוינת בסמיכות למרכז העיר ובמרחק 3 דקות הליכה מתחנת הרכבת Marina.
האוכל המוגש אינו כשר. בכדי להתגבר על מכשול זה, הקבוצות שלנו אוכלות אוכל כשר המוזמן מקייטרינג מיוחד, והן אוכלות אותו בחדר אוכל פרטי לקבוצה במלון.
המלון ברמה של שלושה כוכבים וחדריו מודרניים ונקיים. יש בו בריכה וחדרי פנאי וכל חדר בו מצויד במזגן, , מסך LCD , כבלים ,טלפון, מייבש שיער וכספת. השירות כולל WIFI חופשי בכל רחבי המלון.

לוח זמנים יומי

יום ראשון, יום 1:
ניפגש ביחד בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג בשעה 05:30, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא לברצלונה. לאחר הנחיתה ניסע למלון, נתמקם בחדרים במהירות ולאחר מכן נצא מיד לביקור במקדש הכדורגל – הקאמפ נואו. הביקור יכלול סיור בחדרי ההלבשה, במוזיאון המועדון הכולל שלל גביעים יוקרתיים, ביקור ביציע הכבוד ועוד הפתעות. לאחר הביקור נלך לערוך קצת קניות – נלך לדיאגונל-מר, קניון מרהיב עם המון חנויות מיוחדות, כשהמרכזיות שבהן הן פריימרק המפורסמת ו"לפטיס" הספרדית. לאחר הקניות נלך לארוחת ערב מפנקת במסעדת מכבי שלאחריה נמשיך לפלאזה דה אספניה, אחד מהכיכרות המרכזיים בברצלונה וכמובן למזרקת הקסם של Montjuïc, מזרקה המספקת תצוגה מרהיבה של צבעים, אור ואקרובטיקה במים ומושכת מאות אלפי מבקרים בשנה.

יום שני, יום 2:
נתחיל את היום ביציאה למתחם האימונים שלנו.
במתחם נפגוש את צוות המאמנים ונתחיל להכיר את שאר השחקנים. נערוך אימון שבמהלכו נתמקד בשיפור היכולת האישית בדגש על שליטה בכדור וטכניקה אישית. שייערך עד השעה 18:00. משם נחזור למלון להתארגן ולאכול ארוחת ערב שלאחריה נלך לפעילות קבוצתית מגבשת – משחק לייזר תג.

יום שלישי, יום 3:
נתחיל את הבוקר במתחם האימונים שלנו באימון, אנו נתמקד על אימון דיוק, אימון בעיטות ויכולת סיום, ואימון טכניקה בלי כדור שייערך עד השעה 18:00, משם נחזור למלון להתארגן ולאכול ארוחת ערב שלאחריה נלך לפעילות קבוצתית מגבשת – משחק באולינג.

יום רביעי, יום 4:
גם את היום הזה נתחיל במתחם האימונים שלנו באימון, אנו נתמקד על אימון טכניקת מסירה אימון טקטיקה ולסיום אימון זריזות וכוח מתפרץ שייערך עד השעה 18:00, משם נחזור למלון להתארגן ולאכול ארוחת ערב שלאחריה נלך לפעילות קבוצתית מגבשת והפעם – שייט בנהר.

יום חמישי, יום 6:
נצא בבוקר לטייל ברחבי ברצלונה בסיור היכרות עם העיר ועם התרבות של הקאטלונים. היעד הראשון שלנו יהיה הרובע הגותי הוותיק והמפורסם, ממנו נמשיך לאחד המקומות הצבעוניים והשוקקים בברצלונה – שוק לה בוקריה – שידוע בהיותו מלא כל טוב, בו נתפנק בטעימות של פירות טריים ומפנקים. לסיום נבקר בכיכר קטאלוניה ונסתובב בשדרת הלה-רמבלס שוקקת החיים. משם נלך לאימון צהריים ונתמקד בהחזקת הכדור, אימון פיזיות ועמידה בתנאי לחץ ונסיים את היום בפעילות גיבוש במלון.

יום שישי, יום 6:
נתחיל את היום באימון סיכום שיכלול משחקים נגד קבוצות אחרות וגם חלוקת תעודות ופרידה מהמאמנים ומשאר המשתתפים ונחזור למלון להתארגן לשבת. לאחר המקלחות, נלך לבית הכנסת המרכזי של ברצלונה ונקיים שם תפילת שבת עם הקהילה ונערוך סעודת שבת משפחתית מפנקת.

שבת, יום 7: לאחר השכמה מאוחרת, נערוך סעודת שבת קבוצתית ונצא לטיול רגלי בפארק יפיפה, שלאחריו יהיה זמן מנוחה במלון + פעילות בבריכה ופעיליות גיבוש עם המדריכים. במוצ"ש נקיים מסיבת סיום.

יום ראשון, יום 8: נסיעה מחוץ לברצלונה לאחד מפארקי השעשועים הטובים בעולם: פארק "פורט אוונטורה". הפארק מחולק לחמישה אזורים שבכל אחד מהם ישנם מתקני שעשועים, הופעות וחנויות. בנוסף, יש בו עשרות רכבות ותחנות מגוונות כשהמפורסמת שבהן היא רכבת ההרים החדישה ביותר באירופה, "השאמבהאלה", רכבת ההרים הגבוהה ביותר באירופה (76 מ') ובעלת הנפילה הגבוהה ביותר והמסלול הארוך ביותר (יותר מ-1650 מטר!). יהיה מטורף!
נסיעה לשדה תעופה לטיסת לילה חזרה לארץ.

יום שני יום 9:
נחיתה בנתב"ג. ניסע הביתה עייפים אך מרוצים ומלאי סיפוק מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד בברצלונה!

היתרונות שלנו:

ביטחון ובטיחות – הדבר החשוב ביותר שנמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו הביתה בשלום. כחלק מתחושת האחריות והמקצועיות שלנו, כל מחנה שלנו מתנהל על פי הוראות הביטחון החמורות והנוקבות ביותר מבלי לפסוח על אף סעיף. במהלך המחנה תהיה שמירה מלאה על החניכים על ידי אנשי הדרכה מנוסים המתמצאים בברצלונה. במהלך כל המחנה יהיה יחס של מדריך אחד על כל עשרה חניכים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, מה שיקרה בכפוף לאישור ההורים). כל משתתף מקבל מאיתנו כרטיס סים מקומי לנייד האישי ממנו הוא יכול לתקשר עם כל יתר הקבוצה ועם אנשי הצוות בכל רגע נתון. כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

ניסיון- הניסיון הרב שצברנו עם השנים בהוצאות קבוצות נוער לחו"ל הוא זה שהופך את הטיולים שלנו למה שהם. איכות ומקצועיות הטיולים שלנו הן תוצאה של חקירה ולמידה מתמדת ומינוף הצלחות העבר לטובת שיפור הטיולים והשירות. ניסיוננו בא לידי ביטוי בין היתר בהתמודדותנו עם מורכבויות הלוגיסטיקה, בהשגת האטרקציות הטובות ביותר ואנשי הצוות הטובים ביותר ובאחריותנו שהתוכניות תצאנה בצורה הבטוחה והמקצועיות ביותר.

צוות חם ואיכותי- כמי שמבינים שהמדריך שמלווה את החניכים לאורך המחנה הינו בעל השפעה משמעותית על אופיו, צוות ההדרכה שלנו נבחר בדרך מוקפדת ובררנית. הצוות מורכב מאנשי חינוך אכפתיים ובעלי ניסיון רב, בוגרי צבא ודוברי עברית ואנגלית (וחלקם גם ספרדית).
קבוצה אחת – לאורך כל המחנה ננוע תמיד כקבוצה אחת- הן בטיולים, הן באטרקציות, הן באתרים השונים והן בארוחות.

מחויבות לזמינות ולשירות ברמה גבוהה – מרגע ההרשמה ועד זמן הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים במחנה בברצלונה, ישנו איש קשר אחראי בישראל אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן ניתן יהיה ליצור קשר עם המדריכים בחו"ל. ביטחון החניכים עומד לנגד עינינו לפני הכל!

לו"ז מלא – לאורך המחנה אנו ננצל את זמן שהותנו בברצלונה עד תום. משעת הקימה ועד שעת השינה נהיה עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות ואפילו סתם באכילת גלידה להנאתנו. לא נבזבז אף רגע ונמצה את הטיול עד תום.

קשר ישיר עם הבית – על מנת שהורי החניכים יוכלו לשמור על קשר ולהתעדכן בנעשה בחוויה המרוחקת בחו"ל, כל הורה יקבל את המספר הספרדי הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלן. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס סים מקומי לנייד האישי בחינם שבאמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בברצלונה ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל (בנוסף, ישנה אפשרות לעשות "טופ-אפ" בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל).

עדכונים שוטפים – לאורך השהות בברצלונה הצוות ידאג להעביר להורים במייל ובוואצאפ עדכונים שוטפים על הלו"ז היומי ועל הנעשה בברצלונה כמו גם תמונות של הילדים, כך שכל הורה יוכל לחוות את המחנה ביחד עם בנו.

תפריט
שלח הודעה
1
רוצים פרטים?
היי :)
איך אפשר לעזור?